ارتباط با اتوبار در

09196511440-آقای رنجبر

شرکت باربری خوب خوب چه ویژگی هایی دارد؟

شرکت ارتباط با اتوبار با بهره گیری از دانش روز دنیا و همچنین تکیه بر سال ها تجربه، در زمینه حمل و جابه جایی انواع بار به صورت شهری و بین شهری فعالیت دارد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ارتباط با اتوبار، همینطور باربری ارزان قیمت یکی از خدماتی است که ارتباط با اتوبار ارائه می دهد.

باربری با تمامی مجوز های حمل و نقل جهت اطمینان خاطر تمامی صاحبین باریست که به ما اطمینان می کنند و ارتباط با اتوبار را به عنوان خدمتگزار خود در حوزه حمل و نقل و باربری شهری و بین شهری انتخاب می کنند و ما نیز با ارائه تمامی مجوز ها که از جمله مهمترین آنها میتوان به بارنامه و بیمه نامه اشاره نمود، خیالتان را از سالم به مقصد رسیدن بارتان راحت می کنیم.
اهمیت باربری

به طور کلی باربری به جابه جایی هر نوع کالایی از یک نقطه به نقطه دیگر اشاره دارد که می تواند داخل شهر و یا بین شهری باشد، در هر صورت باربری از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که می تواند تاثیر زیادی در زمینه های مختلفی به خصوص تولید و رونق اقتصادی کشور داشته باشد.

به جرات می توان گفت که باربری و خدمات حمل و نقل بخش جدایی ناپذیر اقتصاد و صنعت در هر کشوری محسوب می شود و از دید صاحب نظران از جایگاه ویژه ای برخوردار است، خدمات باربری می تواند به صورت حمل و نقل هوایی ، حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل دریایی باشد که از بین این سه مورد حمل و نقل جاده ای از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که 80 درصد جا به جایی ها از طریق جاده ها انجام می گیرد و باربری از طریق راه های آبی و هوایی سهم کمتری در این زمینه دارد.
مجوز های باربری

برای انجام تمامی امور مربوط به حمل و نقل و جابه جایی بار لازم است تا یکسری مجوز های لازم صادر شود تا فرآیند باربری جنبه قانونی داشته باشد، که برخی از این مجوز ها عمومیت داشته و برای تمامی بار ها با هر نوع ماشین باری لازم و ضروری است و برخی دیگر تنها برای حمل بار های خاص مورد نیاز هستند.
بارنامه

بارنامه اولین و ضروری ترین مجوز باربری است که به خصوص برای حمل و نقل های بین شهری لازم و ضروری است که شامل یک برگه است که از طرف وزارت راه و توسط شرکت حمل و نقل صادر می شود و در آن مشخصات کامل بار از جمله تناژ بار، نوع بار، مبدا و مقصد دقیق بارگیری و مشخصات صاحب بار ذکر شده است.

برای صدور بارنامه تمامی مدارک قانونی راننده از جمله کارت هوشمند او توسط شرکت حمل و نقل مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت مشاهده کوچکترین موردی از واگذاری بار به آن راننده خود داری می شود و همچنین بارنامه در دو نسخه چاپ می شود که یکی مخصوص راننده است که برای عبور از پلیس راه ها باید آن را همراه با خود داشته باشد و دیگری برای صاحب بار است که با داشتن آن می تواند بار خود را پیگیری کند.
بیمه نامه

اهمیت بیمه نامه به عنوان یکی دیگر از مجوزهای باربری کمتر از بارنامه نیست و صدور آن برای حمل و جابه جایی انواع بار لازم و ضروری است، نکاتی که در بیمه باربری باید به آن توجه داشته باشید این است که بیمه نامه باید به نام صاحب بار و ارزش مالی بار معادل بار ارزش واقعی کالایی باشد که قصد ارسال آن را دارید؛ نه کمتر و نه بیشتر.

بیمه ایران طرف قرار داد شرکت حمل و نقل ارتباط با اتوبار است و کلیه بار های ارسال شده توسط این شرکت تحت پوشش بیمه ایران قرار می گیرد که یکی از خوبترین شرکتهای بیمه در کشور است و در صورت بروز حادثه تمامی خسارت های وارد شده به بار را جبران می کند.

در ضمن خوب است بدانید که هزینه های مربوط به بیمه باربری یکی از عوامل تاثیر گذار بر نرخ کرایه حمل بار است .

سایر مجوز های باربری

برخی از بارها مانند مواد غذایی و محموله های ترافیکی علاوه بر بیمه نامه و بارنامه نیازمند مجوز های دیگری هستند که به صورت تخصصی تر مورد بررسی قرار می گیرد که در این زمینه کارشناسان حمل و نقل ارتباط با اتوبار مشاوره های لازم را به شما خواهند داد و در صورت امکان جهت دریافت آنها اقدام خواهد کرد. بنابراین می توانید با خیال راحت باربری انواع کالا و محموله ها را به ارتباط با اتوبار بسپارید تا با صدور تمامی مجوز های باربری آن را حمل کنند.
باربری تهران به شهرستان

برای باربری از تهران به شهرستان های کوچک و بزرگ کشور با انواع ناوگان های حمل و نقل می توانید ارتباط با اتوبار را به عنوان خوبترین باربری در تهران انتخاب نمایید، این مجموعه با در اختیار داشتن انواع خودرو های حمل بار از جمله نیسان، خاور، تک، جفت، تریلی، کمرشکن و بوژی هیچ محدودیتی برای ارسال بار ندارد، همچنین تمامی خودرو های باری نام برده شده برای ارسال بار از تهران به اقصی نقاط کشور را در اختیار دارد.
چکیده مطالب

باربری و حمل و نقل یکی از مهمترین و ضروری ترین خدمات برای هر کشوری است که به صورت همه روزه برای جابه جایی کالا مورد نیاز است و افراد همواره به دنبال شرکت حمل و نقل خوبی هستند تا با صدور تمامی مجوزهای حمل و نقل بارشان را به مقصد مورد نظر ارسال کند.

شرکت حمل و نقل ارتباط با اتوبار به عنوان خوب ترین باربری در تهران انواع کامیون های باربری را برای ارسال بار از تهران به سراسر کشور در اختیارتان قرار میدهد.

:Published Date:1/31/2023 2:39:34 AM
تلفن تماس فوری ارتباط با اتوبار در