سئوالات متدول اتوبار دری

- منظور شما از باربری در چیست؟

جابجایی اسباب  و وسایل جهت اثاث کشی منازل ، ادارات و حمل بار بصورت تجاری.

2- منظور شما از بیمه حمل ونقل ویا باربری در چیست؟

 بیمه حمل ونقل کالا پوششی است که بیمه گر در مقابل دریافت حق بیمه متناسب با پوشش بیمه ای ازبیمه گذار،تعهد می کند که چنانچه کالای مورد بیمه در جریان حمل ونقل و جابجایی در مواردی  مثل واژگونی خودرو و منهدم شدن بار و آتش سوزی و یا تصادفات بار متوقف شده و تعیین خسارت میگردد.

3- اتوبار دری بار را بیمه میکند؟

 بله. هر نوع بار از زمان بارگیری تا زمان تحویل  نزد ما بیمه میباشد

4- بطور کلی چند نوع بیمه نامه داریم؟

وارداتی،صادراتی،ترانزیت وداخلی.

5- بیمه نامه های باربری در وارداتی چیست؟

کالا که از خارج وارد کشور می گردند تحت عنوان بیمه نامه های وارداتی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند

6- بیمه نامه های صادراتی چیست؟

کالاهایی که توسط صادرکنندگان جهت عرضه در بازار جهانی به خارج از کشور ارسال می گردد.تحت عنوان بیمه نامه های صادراتی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند

7- بیمه در مورد کالاهای ترانزیت چگونه است؟

کالاهایی که توسط اتوبار دری بصورت ترانزیت جابجا می شود ، بیمه می شوند.

8- جابجایی کالا در اتوبار دری  چگونه انجام میپذیرد ؟

جابجایی به صورت درون شهری ، برون شهری ، صادراتی ، وارداتی و ترانزیت انجام میپذیرد.

 

 

9- خدمات اتوبار دری بجز باربری در چیست؟

1-     بسته بندی اسباب و وسایل به روش کشورهای اروپایی و بصورت تضمینی توسط کارگر خانم و آقا

2-     باز کردن و چیدمان اسباب و اثاثیه بعد از جابجایی

3-     ارائه ی جعبه ی حمل رختخواب ، کارتن حمل لباس و کارتن ها و جعبه های ضخیم و محکم

4-     ارائه ی نظرات کارشناسانه و مشاوره جهت تجربه ی اسباب کشی آسان و بدون دغدغه

10- آیا جعبه ها و کارتن های حمل بار هزینه ی جدا دارد؟

بله –تمامی هزینه ها مطابق با تعرفه های درج شده محاسبه می شود.

11- امکان رزرو سرویس و یا انتخاب نوع سرویس توسط خود ما وجود دارد؟

بله . از 45 روز قبل از جابجایی ، امکان رزرو وجود دارد ولی روز قبل از جابجایی حتما جهت حتمی شدن قرار باید تماس گرفته شود.

           12 – برای بسته بندی وسایل باید چه کنم؟

به شما پیشنهاد میکنیم ، توصیه های اتوبار دری در مورد بسته بندی وسایل را بخوانید و با 7120-021 جهت استفاده از نظرات مشاوران خبره و خدمات اتوبار دری تماس بگیرید.

          13- آیا واقعا خدمات اتوبار دری بصورت شبانه روزی انجام میشود؟

بله –ما بصورت 24 ساعته مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیزمان هستیم.

          14 –برای کم شدن آشفتگی بعد از اسباب کشی شما پیشنهادی دارید؟

بله ، توصیه های اتوبار دری در مورد خدمات بعد از اسباب کشی را خوانده و برای خدمات بیشتر با 7120-021 تماس گرفته و از نظرات متخصصان اتوبار دری بهره مند شوید.

        15 –من نگران وسایل شکستنی و گرانقیمت در حین اثاث کشی هستم ، اتوبار دری چه تدبیری اندیشیده؟

اتوبار دری با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از اصول درست چیدمان و تضمین هرگونه شکستگی حین جابجایی ، کوشیده است تا نگرانی شما را به آرامش مبدل سازد.

          16 –توصیه ی شما برای یک اسباب کشی آسان و بی دغدغه چیست؟

متن توصیه های اتوبار دری در مورد بسته بندی وسایل را بخوانید و با 7120-021 تماس گرفته و باقی کار را به اتوبار دری بسپارید.

          17 -بسته بندی بار توسط اتوبار دری هزینه جداگانه دارد ؟

بله برای بسته بندی توسط  اتوبار دری هزینه جداگانه دریافت میگردد.

         18-جابجایی اثاثیه منزل به مقصد شهرهای دیگر انجام میشود؟

بله . به تمام نقاط کشور.

        19-اتوبار دری درمورد ساعت فرستادن سرویس هایش خوش قول است؟

بله ، ما بصورت 24 ساعته در تلاشیم تا بهترین خاطره از یک جابجایی در ذهن شما بماند.تماس اتوبار در: -

باربری در - اتوبار در مطمئن و راحتی

باربری در خوب، باکارگران اموزش دیده با رانندگانی صبور و با حوصله جهت انجام یک اسباب کشی و اثاث کشی بدون استرس و  بی سر و صدا با بسته بندی بی نظیر توسط نیروهای مجرب و ورزیده،بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است.

فقط کافی است با  09051804289 تماس بگیرید.اگر امسال قصد اثاث کشی دارید و برای وسایل و اثاث خود نیازمند جا و مکان مناسب هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات عالی و مناسب باربری در است.

در صورت تماس با باربری در لازم است بخواهید تا بار و اثاث شما را باوکیوم های ایرانی وخارجی بسته بندی و عایق کنند. با این نوع از بسته بندی هر چند مدت و هر زمان با قرارداد وبیمه نامه آتش سوزی معتبر در خدمت شماست. پیشنهاد باربری در|باربری در ای این است که به هرشرکتی وهر موسسه ای اطمینان نکنید. رضایت جلب مشتری یکی از کارهای مهم سئوالات متدول اتوباری است.

اتوبار در

این این شرکت با سابقه درخشان این اطمینان را به شما می دهد که ما کار و حرفه خود را بصورت حرفه ای می دانیم. کافی است یکبار مشتری ما باشید.این باربری در سریع ترین باربری در در تهران باخدمات ویژه و به روز برای انجام هر نوع اثاث کشی و اسباب کشی در خدمت شما همشهریان گرامی است.باربری در |اتوبار در تهران مطمئن ترین و ایمن ترین باربری در در تهران است. 

تجربه یک باربری در راحت و شیرین به راحتی یک تماس با 09196511440-آقای رنجبر-باربری در |اتوبار در تهران|باربری در تهران. یک اثاث کشی بی نظیر و ساده را با ما تجربه کنید. بی زحمت ترین اثاث کشی و اسباب کشی را با باربری در|اتوبار در تجربه کنید.

بدون شکستن اثات،بدون تاخیر و بدقولی با بسته بندی عالی وبی نظر در سراسر در دسترس شما هستیم. همیشه از بهترین ها انتظار بهترین خدمات را داشته باشید. باربری در با کوشاترین کادر باربری در در برای ارائه خدمات به شما همشهریان گرامی اماده است.

حمل و نقل راحت و استاندارد

باربری در جهت انجام اثاث کشی با استفاده از واکیوم های و کارتن های سه لایه و محکم بهترین بسته بندی را برای شما همشهریان گرامی انجام می دهد بصورتی که در حین جابجایی اثاث خسارتی به بار و لازم شما وارد نشود.

باربری در را تمام و کمال برای شما با بهترین شرایط انجام می دهیم دیگر نگران حمل لوازم محل کار ومنزل خود نباشید ما تمام سختی و مشقت را به جان می خریم تا شما دچار ناراحتی و اضطراب اثاث کشی نباشید.

همیشه و همه جا در هر جای از که باشید در کنار شما  هستیم تا بی خیال از زحمات و دشواری های باربری در و اثاث کشی باشید.

شرکت باربری خوب خوب چه ویژگی هایی دارد؟

شرکت سئوالات متدول اتوباری با بهره گیری از دانش روز دنیا و همچنین تکیه بر سال ها تجربه، در زمینه حمل و جابه جایی انواع بار به صورت شهری و بین شهری فعالیت دارد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سئوالات متدول اتوباری، همینطور باربری ارزان قیمت یکی از خدماتی است که سئوالات متدول اتوباری ارائه می دهد.

باربری با تمامی مجوز های حمل و نقل جهت اطمینان خاطر تمامی صاحبین باریست که به ما اطمینان می کنند و سئوالات متدول اتوباری را به عنوان خدمتگزار خود در حوزه حمل و نقل و باربری شهری و بین شهری انتخاب می کنند و ما نیز با ارائه تمامی مجوز ها که از جمله مهمترین آنها میتوان به بارنامه و بیمه نامه اشاره نمود، خیالتان را از سالم به مقصد رسیدن بارتان راحت می کنیم.
اهمیت باربری

به طور کلی باربری به جابه جایی هر نوع کالایی از یک نقطه به نقطه دیگر اشاره دارد که می تواند داخل شهر و یا بین شهری باشد، در هر صورت باربری از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که می تواند تاثیر زیادی در زمینه های مختلفی به خصوص تولید و رونق اقتصادی کشور داشته باشد.

به جرات می توان گفت که باربری و خدمات حمل و نقل بخش جدایی ناپذیر اقتصاد و صنعت در هر کشوری محسوب می شود و از دید صاحب نظران از جایگاه ویژه ای برخوردار است، خدمات باربری می تواند به صورت حمل و نقل هوایی ، حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل دریایی باشد که از بین این سه مورد حمل و نقل جاده ای از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که 80 درصد جا به جایی ها از طریق جاده ها انجام می گیرد و باربری از طریق راه های آبی و هوایی سهم کمتری در این زمینه دارد.
مجوز های باربری

برای انجام تمامی امور مربوط به حمل و نقل و جابه جایی بار لازم است تا یکسری مجوز های لازم صادر شود تا فرآیند باربری جنبه قانونی داشته باشد، که برخی از این مجوز ها عمومیت داشته و برای تمامی بار ها با هر نوع ماشین باری لازم و ضروری است و برخی دیگر تنها برای حمل بار های خاص مورد نیاز هستند.
بارنامه

بارنامه اولین و ضروری ترین مجوز باربری است که به خصوص برای حمل و نقل های بین شهری لازم و ضروری است که شامل یک برگه است که از طرف وزارت راه و توسط شرکت حمل و نقل صادر می شود و در آن مشخصات کامل بار از جمله تناژ بار، نوع بار، مبدا و مقصد دقیق بارگیری و مشخصات صاحب بار ذکر شده است.

برای صدور بارنامه تمامی مدارک قانونی راننده از جمله کارت هوشمند او توسط شرکت حمل و نقل مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت مشاهده کوچکترین موردی از واگذاری بار به آن راننده خود داری می شود و همچنین بارنامه در دو نسخه چاپ می شود که یکی مخصوص راننده است که برای عبور از پلیس راه ها باید آن را همراه با خود داشته باشد و دیگری برای صاحب بار است که با داشتن آن می تواند بار خود را پیگیری کند.
بیمه نامه

اهمیت بیمه نامه به عنوان یکی دیگر از مجوزهای باربری کمتر از بارنامه نیست و صدور آن برای حمل و جابه جایی انواع بار لازم و ضروری است، نکاتی که در بیمه باربری باید به آن توجه داشته باشید این است که بیمه نامه باید به نام صاحب بار و ارزش مالی بار معادل بار ارزش واقعی کالایی باشد که قصد ارسال آن را دارید؛ نه کمتر و نه بیشتر.

بیمه ایران طرف قرار داد شرکت حمل و نقل سئوالات متدول اتوباری است و کلیه بار های ارسال شده توسط این شرکت تحت پوشش بیمه ایران قرار می گیرد که یکی از خوبترین شرکتهای بیمه در کشور است و در صورت بروز حادثه تمامی خسارت های وارد شده به بار را جبران می کند.

در ضمن خوب است بدانید که هزینه های مربوط به بیمه باربری یکی از عوامل تاثیر گذار بر نرخ کرایه حمل بار است .

سایر مجوز های باربری

برخی از بارها مانند مواد غذایی و محموله های ترافیکی علاوه بر بیمه نامه و بارنامه نیازمند مجوز های دیگری هستند که به صورت تخصصی تر مورد بررسی قرار می گیرد که در این زمینه کارشناسان حمل و نقل سئوالات متدول اتوباری مشاوره های لازم را به شما خواهند داد و در صورت امکان جهت دریافت آنها اقدام خواهد کرد. بنابراین می توانید با خیال راحت باربری انواع کالا و محموله ها را به سئوالات متدول اتوباری بسپارید تا با صدور تمامی مجوز های باربری آن را حمل کنند.
باربری تهران به شهرستان

برای باربری از تهران به شهرستان های کوچک و بزرگ کشور با انواع ناوگان های حمل و نقل می توانید سئوالات متدول اتوباری را به عنوان خوبترین باربری در تهران انتخاب نمایید، این مجموعه با در اختیار داشتن انواع خودرو های حمل بار از جمله نیسان، خاور، تک، جفت، تریلی، کمرشکن و بوژی هیچ محدودیتی برای ارسال بار ندارد، همچنین تمامی خودرو های باری نام برده شده برای ارسال بار از تهران به اقصی نقاط کشور را در اختیار دارد.
چکیده مطالب

باربری و حمل و نقل یکی از مهمترین و ضروری ترین خدمات برای هر کشوری است که به صورت همه روزه برای جابه جایی کالا مورد نیاز است و افراد همواره به دنبال شرکت حمل و نقل خوبی هستند تا با صدور تمامی مجوزهای حمل و نقل بارشان را به مقصد مورد نظر ارسال کند.

شرکت حمل و نقل سئوالات متدول اتوباری به عنوان خوب ترین باربری در تهران انواع کامیون های باربری را برای ارسال بار از تهران به سراسر کشور در اختیارتان قرار میدهد.

:Published Date:1/30/2023 10:31:49 AM
تلفن تماس فوری سئوالات متدول اتوبار دری